Penzion Podebrady Na Zamku
 
ADRESA Penzion Na Zamku
Jiriho namesti 1
Podebrady 29001
Czech Republic
Pension-Podebrady-Na-Zamku@cz-hotel.eu
AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Penzion Na Zamku ubytovanie Podebrady Aktuálne počasie jasno
Penzion Podebrady Na Zamku - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Podebrady Na Zamku - hotel má reštauráciuPenzion Podebrady Na Zamku - možnosť pripojenia na internetPenzion Podebrady Na Zamku - k dispozícii letná terasaPenzion Podebrady Na Zamku - golfPenzion Podebrady Na Zamku - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Podebrady Na Zamku - akceptuje creditné karty VISAPenzion Podebrady Na Zamku - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Podebrady Na Zamku - akceptuje creditné karty JCBPenzion Podebrady Na Zamku - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Podebrady Na Zamku - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Podebrady Na Zamku - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Podebrady Na Zamku - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Podebrady Na Zamku - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Podebrady Na Zamku - Izby s vlastnou toaletou
 
Odporúčajte tyto stránky:

*** Penzion Na Zamku / Podebrady

Dominantou mesta Podebrady je mohutný zámok. Práve v miestach, kde sa v minulosti písali dejiny, kde sídlili a vládli najvýznamnejšie českí panovníci, sa nachádza Penzión Na Zámku, vhodný pre ubytovanie v Podebradoch.

Penzion Na Zámku v Podebradoch to je kvalitné ubytovanie a nadštandardné služby. Parkovanie v uzavretom areáli zámku pod dohľadom vrátnika.

Podebrady ubytovanie:
V penzióne Na Zámku Podebrady si hostia môžu vybrať zo 7 dvojlôžkových izieb a 2 apartmánov, k dispozícii je aj 8 prísteliek. Celková kapacita 26 osôb. V prípade ubytovania väčšieho počtu osôb možnosť ubytovania v spriatelených penziónoch.

Penzion Na Zámku v Podebradoch izby:
Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu.

Suite kráľa Jirího o veľkosti 95 m2 sa skladá zo spálne, obývacej izby, vybavenej kuchyne, kúpeľne s vaňou a WC.

Rytiersky apartmán o veľkosti 65 m2 sa skladá zo spálne, obývacej izby s vybaveným kuchynským kútom a kúpeľne s WC. Apartmán má samostatný vchod pre Vaše súkromie.

Podebrady ubytovanie penzión Na Zámku vybavenie:
V izbách a apartmáne je TV + SAT so zahraničnými programami vrátane kanálov japonských, arabských a ruských. Chladnička s minibarom, neobmedzené bezdrôtové pripojenie k internetu.

Všetkým ubytovaným je k dispozícii spoločenská miestnosť s originálnym trámovím a s kapacitou až 40 osôb. Tu sa podávajú raňajky a tiež ju môžete využiť pre semináre, školenia a firemné stretnutia.

Penzion Na Zamku ubytovanie Podebrady služby:
Určíte si čas pre Vaše raňajky, zariadia Vám kúpeľné služby podľa Vášho výberu a želania. Pranie a žehlenie bielizne do 24 hodín alebo služba expres pranie a žehlenie do 4 hodín. Možnosť kvetinovej výzdoby svadobného apartmánu či izby. Služby spojené s oslavami významných rodinných udalostí. Taxislužba. Detská postieľka zdarma.

Podebrady ubytovanie penzión Na Zámku stravovanie:
Zámok je v centre mesta Podebrady a v jeho bezprostrednom okolí je viac ako 20 reštaurácií a kaviarní s rôznymi druhmi kuchyní, kde Vám penzión Na Zamku rád zaistí celodenné stravovanie podľa Vášho výberu.

Na Zámku penzión ubytovanie Podebrady konferencie:
Penzión je vhodný na konanie výstupných zasadnutí, reprezentačných akcií, rautov apod. Kongresové priestory na zámku pre 150 osôb "Aula". Reprezentačné priestory zámku pre 35 osôb. Spoločenská miestnosť v Penzióne Na Zámku pre 40 osôb. Ďalšie výučbové priestory a triedy v Podebradskom zámku.

Dostupné vybavenie - Flippchart, dataprojektor s premietacím plátnom, ozvučenie, pripojenie k internetu, interaktívne tabule. Poskytované služby - Coffee Breaky, kompletný catering, príprava a realizácia spoločenských a kultúrnych programov na kľúč.

Dovolenka v Podebradoch ubytovanie penzión Na Zámku:
Neďaleko od ubytovania penzión Na Zamku nájdete romantický sútok Labe s Cidlinou, Slavníkovské hradisko v Libici nad Cidlinou, môžete sa prejsť výletnou loďou Kráľa Jirího a vybrať si z pestrej ponuky reštaurácií, barov a klubov. Využite športové aktivity ako tenis, golf, jazdu na koni a vodné športy v areáli prírodného kúpaliska Jazero. Okolité lužné lesy pôsobia upokojujúcim dojmom.

Asi 1 km proti prúdu Labe je golfové ihrisko, lovecká strelnica so streľbou na asfaltové holuby a strelnica pre cvičnú streľbu z krátkych zbraní. Asi 500 m od ubytovania sú tenisové kurty a kaviareň. Jazda na koni, plávanie, jazda na loďkách, windsurfing, výlety na bicykli po cyklotrasách pri oboch brehoch Labe, jazdenie vláčikom, reštauračným parníkom a liečebné procedúry Vám pomôžu príjemne stráviť čas.