Penzion Poděbrady Na Zámku
 
ADRESA Penzion Na Zámku
Jiřího náměstí 1
Poděbrady 29001
Česká Republika
Pension-Podebrady-Na-Zamku@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Na Zámku ubytování Poděbrady Aktuální počasí jasno
Penzion Poděbrady Na Zámku - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Poděbrady Na Zámku - disponuje restauracíPenzion Poděbrady Na Zámku -  je k dispozici připojení na internetPenzion Poděbrady Na Zámku -  je k dispozici letní terasaPenzion Poděbrady Na Zámku - golfPenzion Poděbrady Na Zámku - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Poděbrady Na Zámku - přijímá kreditní karty VISAPenzion Poděbrady Na Zámku - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Poděbrady Na Zámku - přijímá kreditní karty JCBPenzion Poděbrady Na Zámku - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Poděbrady Na Zámku - tenis -poblíž hoteluPenzion Poděbrady Na Zámku - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Poděbrady Na Zámku - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Poděbrady Na Zámku - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Poděbrady Na Zámku - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Na Zámku / Poděbrady

Dominantou Poděbrad je mohutný zámek. Právě v místech, kde se v minulosti psaly dějiny, kde sídlili a vládli nejvýznamnější čeští panovníci, se nachází Penzion Na Zámku, vhodný pro ubytování v Poděbradech.

Penzion Na Zámku v Poděbradech to je kvalitní ubytování a nadstandardní služby. Parkování v uzavřeném areálu zámku pod dohledem vrátného.

Poděbrady ubytování :
V penzionu Na Zámku Poděbrady si hosté mohou vybrat ze 7 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmánů, k dispozici je i 8 přistýlek. Celková kapacita 26 osob. V případě ubytování většího počtu osob možnost ubytování ve spřátelených penzionech.

Penzion Na Zámku v Poděbradech pokoje :
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a koupelnu.

Apartmá krále Jiřího o velikosti 95 m2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje, vybavené kuchyně, koupelny s vanou a WC.

Rytířské apartmá o velikosti 65 m2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a koupelny s WC. Apartmá má samostatný vchod pro Vaše soukromí.

Poděbrady ubytování penzion Na Zámku vybavení :
V pokojích a apartmá je TV + SAT se zahraničními programy včetně kanálů japonských, arabských a ruských, lednice s minibarem, neomezené bezdrátové připojení k internetu. 

K dispozici všem ubytovaným je společenská místnost s originálním trámovím a s kapacitou až 40 osob. Zde se podávají snídaně a rovněž ji můžete využít pro semináře, školení a firemní setkání. 

Penzion Na Zámku ubytování Poděbrady služby :
Určíte si čas pro Vaši snídani, zařídí Vám lázeňské služby dle Vašeho výběru a přání. Praní a žehlení prádla do 24 hodin nebo služba expres praní a žehlení do 4 hodin. Možnost květinové výzdoby svatebního apartmá či pokoje. Služby spojené s oslavami významných rodinných událostí. Taxislužba. Dětská postýlka zdarma.

Poděbrady ubytování penzion Na Zámku stravování : 
Zámek je v centru města Poděbrady a v jeho bezprostředním okolí je více než 20 restaurací a kaváren s různými druhy kuchyní, kde Vám penzion Na Zámku rád zajistí celodenní stravování dle Vašeho výběru.

Na Zámku penzion ubytování Poděbrady konference :
Penzion je vhodný ke konání výjezdních zasedání, reprezentačních akcí, rautů apod. Kongresové prostory na zámku pro 150 osob „Aula“. Reprezentační prostory zámku pro 35 osob. Společenská místnost Penzionu Na Zámku pro 40 osob. Další výukové prostory a třídy v poděbradském zámku. 

Dostupné vybavení - Flippchart, dataprojektor s promítacím plátnem, ozvučení, připojení k internetu, interaktivní tabule. Poskytované služby - Coffee Breaky, kompletní catering, příprava a realizace společenských a kulturních programů na klíč.

Dovolená v Poděbradech ubytování penzion Na Zámku :
Nedaleko ubytování penzion Na Zámku najdete romantický soutok Labe s Cidlinou, Slavníkovské hradiště v Libici nad Cidlinou, můžete se projet výletní lodí Krále Jiřího a vybrat si z pestré nabídky restaurací, barů a klubů. Využijte sportovní aktivity jako tenis, golf, jízdu na koni a vodní sporty v areálu přírodního koupaliště Jezero. Okolní lužní lesy působí uklidňujícím dojmem.

Asi 1 km proti proudu Labe je golfové hřiště, lovecká střelnice se střelbou na asfaltové holuby a střelnice pro cvičnou střelbu z krátkých zbraní. Asi 500 m od ubytování jsou tenisové kurty a kavárna. Jízda na koni, plavání, jízda na loďkách, windsurfing, výlety na kole po cyklotrasách při obou březích Labe, vyjížďky vláčkem, restauračním parníkem a léčebné procedury Vám pomohou příjemně strávit čas.